Skontaktuj się z nami: 502 647 034 ; 518 634 293 ; 697 699 402 biuro@plotbud.pl

Podmurówka prefabrykowana

Wiemy jak istotne są fundamenty, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na solidność elementu ogrodzenia, jakim jest podmurówka. Podmurówka prefabrykowana ze względu na swoją formę zapewnia wyższą estetykę, niższe koszty i szybszy montaż. Oferowana przez nas podmurówka ze względu na jakość wykorzystanych surowców jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe, by móc stanowić fundament na wiele lat. Katalog - Podmurówki ogrodzeńPodmurówka prefabrykowana Śląsk

Ogrodzenia panelowe mogą być montowane również na podmurówce betonowej prefabrykowanej. Podmurówka betonowa prefabrykowana zastępuje wylewaną podmurówkę betonową ogrodzenia. Zaletą podmurówek betonowych jest szybszy montaż, niższa cena, brak konieczności wykonywania szalunku oraz większa estetyka.

System podmurówek ogrodzeniowych prefabrykowanych PŁOTBUD jest oparty na dwóch wysokościach desek 20 cm i 30 cm. Standardowo podmurówki PŁOTBUD tłoczone są na gładko lub w cegłę.

Deski betonowe systemu podmurówek łączy się za pomocą łączników betonowych co umożliwia montaż podmurówki bez ingerencji w ogrodzenie.
Wszystkie elementy systemu podmurówek PŁOTBUD są zbrojone oraz wykonane z betonu atestowanego, co sprawia, że cechują się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to Śląsk i miasta: Gliwice, Sosnowiec, Mikołów, Oświęcim, Jaworzno, Chorzów, Żywiec, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Strzelce Opolskie, Rybnik, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Jastrzębie-Zdrój, Siewierz, Racibórz, Zawiercie, Żory, Siemianowice Śląskie, Tychy, Częstochowa, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Zabrze.

Szybki kontakt

Wszystkim zainteresowanym naszą ofertą polecamy skorzystanie z formularza wyceny, do którego odnośnik znajduje się poniżej.
Wycena ta nic nie kosztuje a dzięki niej dużo szybciej i dokładniej będziemy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK